Сообщения

Сообщения за январь, 2021
 Я досліджую світ. Тема: Тварини взимку.  Мета: формувати уявлення учнів про звірів та ознаки, які відрізняють їх від інших тварин;  - про причини змін у житті звірів, відповідно до зміни пори року;  - обговорити, як можна допомогти тваринкам;  - застосувати знання про звірів в різноманітних життєвих ситуаціях;  - формувати навички природоохоронної роботи;  - сприяти розвитку дослідницької активності, творчих здібностей та інтересів учнів. - формувати уміння учнів зв’язно висловлювати думку; - спілкуватися державною мовою; - налагоджувати взаємодію з оточуючими;  - розвивати навички спілкування. Обладнання: роздатковий матеріал (зображення тварин); малюнки зимового лісу; мультфільм «Маша і Ведмідь: сліди небачених тварин». Хід уроку І Організаційний момент         1. Вітання                            Ми сьогодні рано встали, Любу маму привітали. Одяглися всі швиденько І побігли ми раненько Прям до школи в 1 клас, Бо чекають там на нас Вчитель, друзі, любий клас – Він навчить багато на

Розвиток мовлення

 Конспект заняття з розвитку мовлення «Зимові розваги»     Мета: Вчити дітей цілеспрямованому розглядання картини (цільове сприйняття, послідовне розглядання окремих самостійних епізодів, оцінка зображеного ) ; виховувати вміння складати логічний, емоційний і змістовну розповідь. Завдання: 1. Узагальнювати поняття «Зимові розваги»; 2. розвивати мовленнєвий висловлювання; 3. Закріплення свистячих звуків з-З; 4. Формувати вміння розрізняти прикметник від іменника; Обладнання: Дошка. М'яч для дидактичної гри «Ласкаве слово». Демонстраційний матеріал - картинки із зображенням зимових розваг (діти, які катаються на санках, лижах, ковзанах; діти годують птахів; діти будують зимові споруди).                                                         Хід заняття. Орг. Момент: Діти встають перед стільчиками. Вихователь пропонує дітям пограти у дидактичну гру «Ласкаве слово». На стільчик сідає той, хто назве мені лакове слово. (Проводиться гра: сніг-сніжок, гірка - гірочка тощо). Відгадування з

Образотворче мистецтво

 Образотворче мистецтво Тема: Малювання зимової ялинки Мета: Ознайомити учнів із нетрадиційними техніками малювання. Вчити учнів малювати різними видами, передаючи правильне розміщення, форми, колір і пропорції рослини. Розвивати вміння виконувати малюнок у певній послідовності за зразком; розвивати дрібну моторику руки. Виховувати любов до природи, почуття естетичної насолоди, спостережливість, акуратність, увагу; збуджувати в учнів інтерес до творчої діяльності в умовах практичної роботи. Тип уроку: комбінований Обладнання: аркуш синього кольору формату А4, акварельні та гуашеві фарби, відеозаписи, таблиця кольорів, палітра, пензлики, зубні щітки, папір, сіль.                                                                  Хід уроку: І. Організаційний момент. Продзвенів уже дзвінок, розпочнемо наш урок. Девіз уроку: «Ми працю любимо, що в творчість перейшла». Психогімнастика «Усміхніться» На столі — різнокольорові смужки паперу. Дітям пропонують узяти смужку, що їм подобається. — А