Сообщения

Сообщения за октябрь, 2020
 Тема: Закриття проекту «Світ живої природи. Що необхідно організмам для життя?» Мета: Продовжувати формувати в учнів уявлення про умови необхідні для життя рослин; розвивати спостережливість і кмітливість, вміння робити висновки і доводити свою думку розширити та уточнити уявлення дітей про овочі та фрукти, де вони ростуть (фрукти в садах на деревах, овочі на городі, в полі); формувати знання про те, як люди їх вживають, яку приносять користь;  розвивати уважність, спостережливість; виховувати допитливість                                   Хід уроку Психогімнастика «Я — дерево» — Я — дерево. Я росту в лісі. Навколо мене багато друзів, таких дерев, як я. Мої ноги — це міцне коріння. Моє тіло — тоненький стовбурець, мої руки — то гілочки. Вони тягнуться до ясного неба, відчувають теплі сонячні промінчики, вбирають тепло, що розливається по всьому тілу. Я — дерево. Вітерець грається моїми листочками, гойдає мої гілочки. Мені приємно, добре, я дарую свій гарний настрій усім навколо. Бесід

Хто такі друзі

Тема. Проект «Світ живої природи. Що необхідно організмам для життя?» Мета: формування предметних компетентностей: формувати в учнів уявлення про умови необхідні для життя рослин; розвивати спостережливість і кмітливість, вміння робити висновки і доводити свою думку; закріпити уявлення учнів про тіла живої і неживої природи, вміння виділяти їх серед інших; формувати потребу в пізнанні природи, виховувати бажання пізнавати навколишній світ. Формування ключових компетентностей: спілкування державною мовою; уміння навчатися впродовж життя; компетентності в природничих науках і технологіях. Обладнання: відео, малюнки Сонця, Води, Повітря та Землі, картки, мікрофон. Тип уроку: засвоєння нових знань. Хід уроку І. Вступна частина 1. Організаційних момент  Вітання. 1. Привітання  Здрастуй, небо блакитне (Дивляться вгору),  Здрастуй, сонечко рідне (Руки вгору),  Здрастуй, матінко Земле (Нахиляються до підлоги),  Здрастуй, ти (Тиснуть один одному руки),  І здрастуй, я (Руки до грудей)!  Привітан
Тема. Проект «Світ живої природи. Що необхідно організмам для життя?» Мета: формування предметних компетентностей: формувати в учнів уявлення про умови необхідні для життя рослин; розвивати спостережливість і кмітливість, вміння робити висновки і доводити свою думку; закріпити уявлення учнів про тіла живої і неживої природи, вміння виділяти їх серед інших; формувати потребу в пізнанні природи, виховувати бажання пізнавати навколишній світ. Формування ключових компетентностей: спілкування державною мовою; уміння навчатися впродовж життя; компетентності в природничих науках і технологіях. Обладнання: відео, малюнки Сонця, Води, Повітря та Землі, картки, мікрофон. Тип уроку: засвоєння нових знань. Хід уроку І. Вступна частина 1. Організаційних момент  Вітання. 1. Привітання  Здрастуй, небо блакитне (Дивляться вгору),  Здрастуй, сонечко рідне (Руки вгору),  Здрастуй, матінко Земле (Нахиляються до підлоги),  Здрастуй, ти (Тиснуть один одному руки),  І здрастуй, я (Руки до грудей)!  Привітан